Çiftli tül stor perde
Çiftli tül stor perde

Çiftli tül stor perde | Fiyat Teklif Alınız

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Tül kullanımından vazgeçemeyen aynı zamanda modern perde mekanizmasıyla evini şıklaştırmak isteyen müşterilerimizin tercihi çiftli tül stor perde ...

:

Tül storun ve düz storun bir arada bulunmasıyla oluşturulan çift mekanizmanın olduğu sistemdir.

Tül kullanımından vazgeçemeyen aynı zamanda modern perde mekanizmasıyla evini şıklaştırmak isteyen müşterilerimizin tercihi olmaktadır.

Bu mekanizmada tül ve stor uyumu bütünlük sağlamaktadır. Bu sayede iki mekanizmanın da açık olduğu zamanlar şıklıktan ödün vermeyerek göz zevkinize de hitap etmektedir.

Çiftli tül ve stor perdeler yaşam ve çalışma alanlarında en çok tercih edilen perdeler arasında yerini aldı.

Kullanıcı tercihlerinin Çiftli tül ve stor perdelere yoğunlaşmasının en temel nedeni; ray üzerinde 2 boru taşıdıkları için, aynı anda iki farklı perdenin kullanılmasına imkân sağlayan mekanizmaları.

İkili mekanizma sayesinde kullanıcının öne ya da arkaya gelmesini istediği perdeyi seçmesini sağlıyor. 

Böylece düz renkli güneşlik olarak kullanılacak olan perdeyi arka bölüme; evinizin dekorunu uygun dilediğiniz renk ya da desende perdeyi ise ön bölüme yerleştirebiliyorsunuz.

Tek mekanizmalı store perdeler gibi oldukça pratik takıp çıkarma mekaniğine sahip çift mekanizmalı perdelerde sağda ve solda olmak üzere iki farklı zincir bulunmaktadır.

Biri güneşlik olarak kullanılan iç perdeyi diğeri ise ön perdeyi kontrol etmektedir.

Perdenizi değiştirmek ya da yıkamak istediğinizde aynı tek mekanizmalı stor perdelerde olduğu gibi kolaylık takıp çıkarabilirsiniz.

Böyle durumlarda takıp çıkarma işlemini sırayla yaptığınızda evinizin perdesiz kalması gibi bir sorunla da karşılaşmazsınız.

Sadece mekanizmalarıyla değil; zebra, blackout, screen, dijital gibi birçok çeşidiyle doğal ışığa yön veren store perdeler, kullanıldıkları yaşam alanlarına hatta odalara göre farklı seçeneklerle hayatımıza renk katıyorlar.

Günümüzde artık herkesçe kabul edildiği gibi; modern,avangarde,klasik tarzdan oluşan yaşam ve çalışma alanlarımızın dekore edilmesinde hem görsel,hem de işlevsel anlamda,

Çiftli tül stor perdeler oluşturabileceğimiz kombinlerle bizlere oldukça kullanım avantajı sağlamaktadır.

ÇİFTLİ TÜL STOR PERDE TEMİZLİĞİ

Çiftli tül stor perdelerin temizliği aşağıda önerildiği şekilde yapılabilir,

Çiftli tül stor perdeler, mekan kötü veya çok tozlu olmadığı sürece kolay toz ve leke tutan perde çeşidi değildir.

Aprenin sertleştirici özelliği sayesinde toz veya kir, kumaşın içine kolay şekilde giremez.

Çiftli tül stor perdenin temizliği haftalık yapılacak nemli bezle temizlik, kumaşın uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

Ufak lekeler ise, kurşun kalem silgisiyle kolaylıkla yok edilebilir.

Çiftli tül stor perde kumaşları son derece sağlam ve dayanıklı kumaşlardan üretilmiştir,uzun yıllar güneşin açısına bağlı olarak size kullanım imaknı sağlar.

Çiftli tül stor perde yıkanabilen kumaşlar, polyester ve sun screendir. 

ÇİFTLİ TÜL STOR PERDE PERDE FİYATLARI

Bursa Kapalı Çarşı Emirhandanda 1975 yılında başlayan yolculuğumuz 47 yıldır sizlerin değeri ve güveni ile devam etmektedir.

Sizden aldığımız bu güvenle 47 yıldır yolumuza devam ederek,yaşam ve çalışma alanlarınızda ve projelerde en iyi kalite,en uygun fiyatlarımız ile 

Çiftli tül stor perdelerinizi üretiyor,Türkiyenin her yerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satış sonrası Yılmaz Home Collection olarak teknik destek,yedek parça,perde temizleme ve montaj desteğini ekibimizle sağlıyoruz.

Kurumsal ve Hotel projelerinde Türkiyenin her yerine ürünlerimiz ile Kaliteli işçilik,Yerinde Hızlı Kurulum ve Rekabetçi fiyatlarımız,

47 yıllık tecrübemiz  yapmış olduğumuz Projeler Referanslarımız ve sizlerin Değeri,Güveni ile hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş olarak satışını gerçekleştirmiş olduğumuz zip perde,perde,duvar kağıdı,döşemelik kumaş ve aksesuarlarımızla,en uygun kalite,en iyi fiyat

Perde modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Perdelerimizi ve birbirinden güzel tül ve fonluk kumaşlarımızı,duvar kağıdı koleksiyonlarımızı,döşemelik kumaşlarımızı daha yakından görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR