Polyester Stor Perde / Fiyat Teklif alınız
Polyester Stor Perde / Fiyat Teklif alınız

Polyester Stor Perde / Fiyat Teklif alınız

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Polyester Stor perde yaşam ve çalışma alanlarında kullanılabilen dizayn bütünlüğünü en sade biçimde yansıtabilen perde sistemidir. 

:

Polyester Stor perde yaşam ve çalışma alanlarında kullanılabilen dizayn bütünlüğünü en sade biçimde yansıtabilen perde sistemidir. 

Polyester Stor perdeler, kumaşın etrafına sarıldığı bir rulo ile çalışır. Motorlu kumandalı olmadığında, bir zincir veya ip çekilerek kumaşın yüksekliği ayarlanır. 

Bir durdurma mekanizması, perdeyi istenen seviyede bloke eder.

Polyester Stor perdelere mekanik ve motorlu mekanizmalar kullanılarak hareketlilik sağlanmaktadır.

Polyester Stor perdeler zincirli manuel vaya motorlu mekanizma ile kumaşın alüminyum boru üzerine sarılması esasına dayanan bir sisteme sahiptir

Manuel mekanik sistemde zincir yardımı ile stora hareketlilik sağlanmaktadır,Motorlu kumandalı sistemde motor yardımı ile uzaktan stor perdenizi kontrol imkanı sağlar.

Kumaşın gergin kalmasını sağlayan etek laması; aynı zamanda kumaşın eteğine oymalı, boncuklu, işlemeli süslemeler eklenmesini sağlamakta çeşitliliği arttırmaktadır.

Polyester Stor perde kumaşları özel apreleme ile boruya sarılmasını kolaylaştıracak sertliğe getirilmekte ve sağa sola kayması önlenmektedir.

Polyester Stor perdeler çeşitli genişliklerde olabilir. Bu sayede hem büyük hem de pencereler için uygundur.

Polyester Stor perdeler çok geniş kumaş ve renk seçenekleri ile mekân dekorasyonlarına getirdiği sade ve yalın yaklaşım sayesinde pratik çözümler sunar.

Polyester Stor perdeler geniş kumaş yelpazesi ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun olarak tercih edebileceğiniz benzersiz desenleri ve renk koleksiyonu ile güneş geçiren (polyester, keten tül, coton) yarı geçirgen (dimout), hiç geçirmeyen (blackout) kumaşlara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

Polyester Stor perdeler tek başlarına kullanılabildiği ,bazı kumaşlar çeşitleri, ışığı tamamen bloke eder ve daha fazla konfor için ısı yalıtımı da sağlar.

Dekoratif kumaşlarda parlamayı önlemek için ışığı filtreleyebilir,tül perdelerin arkasında güneş kırıcı veya güneşi hiç geçirmeyen (blackout) olarak da kullanılabilir.

Polyester Stor perdeler enlerine ve kullanılan kumaşa göre normal, kalın ve jumbo mekanizmaları ile üretilmekte ve montaj kolaylığı sağlamak amacı ile tavan montaj profiline yerleştirilerek teslim edilmektedir.

Polyester Stor perdeler, kullanım sırasında daha az yer gerektirme avantajına sahiptir ve farklı desteklere monte edilebilir: tavan, duvar, pencere açıklığı, çatı penceresi, vb.

Polyester Stor perde doğrudan tavana veya L ayaklarla duvara monte edilebilir. Böylelikle pencereden istenilen ölçüde uzaklaştırılabilir veya çerçeveye monte edilerek, pencere ile birlikte hareket ettirilebilir.

Ayrıca takılması ve çıkarılması da oldukça kolaydır (örn. kumaşı yıkamak istediğinizde).

Polyester Stor perde en kolay uzaktan kumandalı veya düğmeli motor sistemi uygulanabilen ve oturduğunuz yerden perdenizi hareketlendirebileceğiniz konforu ve pratikliği sağlayan sistemdir. Ayrıca sinevizyon perde seçenekleri de bulunur. Dijital baskı yöntemi kullanılarak resim ve logo ile zenginleştirilebilen stor perdeleriniz dekorasyonunuza katkı sağlar. Bayrak standartlarına bağlı kalmak şartı ile özel kumaşa uygulanabilen, stor bayrak, çeşidimiz mevcuttur. Stor perde yıkanmaz. Kumaşın sertleşmesini sağlayan apre tozun nüfus etmesini önleyecek özelliğe sahip olduğundan ufak lekeler kurşun kalem silgisi ve alkol ile kolaylıkla temizlenebilir.

Polyester Stor perde kumaşın kırılmamasına özellikle özen gösterilmelidir.

POLYESTER STOR PERDE KUMAŞI

Özelliği gereği güneş geçirmez olması sebebiyle güneş ışınlarının evinizi olumsuz etkilerden koruyarak güneşin zararları ışınlarından mobilyaları ve zemini korur, solmasını önler.

Güneş ışığından kaynaklı zararlı UV ışınlarından sizi korur. Ofis ve plaza tarzı yüksek binalarda yada güneşin parlamalarından kaynaklı ekran yansımalarını kesmek amacıyla çok tercih edilmesinin sebebi olmuştur.

Ayrıca gelen ışığı yansıtma özelliği olması sebebiyle de yaz aylarında aşırı klima kullanımına olan ihtiyacı azaltarak iç mekanı ısıdan da izole eder. Polyester stor, Mat Stor ve Blackout Stor çeşitleri bulunmaktadır.

POLYESTER STOR PERDE TEMİZLİĞİ

Polyester Stor perdelerin temizliği aşağıda önerildiği şekilde yapılabilir,

Polyester Stor perdeler, mekan kötü veya çok tozlu olmadığı sürece kolay toz ve leke tutan perde çeşidi değildir.

Aprenin sertleştirici özelliği sayesinde toz veya kir, kumaşın içine kolay şekilde giremez.

Polyester Stor perdenin temizliği haftalık yapılacak nemli bezle temizlik, kumaşın uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

Ufak lekeler ise, kurşun kalem silgisiyle kolaylıkla yok edilebilir.

Polyester Stor perde kumaşları son derece sağlam ve dayanıklı kumaşlardan üretilmiştir,uzun yıllar güneşin açısına bağlı olarak size kullanım imaknı sağlar.

Polyester Stor perde yıkanabilen kumaşlar, polyester ve sun screendir. 

POLYESTER STOR PERDE FİYATLARI
Bursa Kapalı Çarşı Emirhandanda 1975 yılında başlayan yolculuğumuz 47 yıldır sizlerin değeri ve güveni ile devam etmektedir.

Sizden aldığımız bu güvenle 47 yıldır yolumuza devam ederek,yaşam ve çalışma alanlarınızda ve projelerde en iyi kalite,en uygun fiyatlarımız ile 

Stor Perdelerinizi üretiyor,Türkiyenin her yerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satış sonrası Yılmaz Home Collection olarak teknik destek,yedek parça,perde temizleme ve montaj desteğini ekibimizle sağlıyoruz.

Kurumsal ve Hotel projelerinde Türkiyenin her yerine ürünlerimiz ile Kaliteli işçilik,Yerinde Hızlı Kurulum ve Rekabetçi fiyatlarımız,

47 yıllık tecrübemiz  yapmış olduğumuz Projeler Referanslarımız ve sizlerin Değeri,Güveni ile hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş olarak satışını gerçekleştirmiş olduğumuz zip perde,perde,duvar kağıdı,döşemelik kumaş ve aksesuarlarımızla,en uygun kalite,en iyifiyat

Perde modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Perdelerimizi ve birbirinden güzel tül ve fonluk kumaşlarımızı,duvar kağıdı koleksiyonlarımızı,döşemelik kumaşlarımızı daha yakından görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR