Screen Stor Perde
Screen Stor Perde

Screen Stor Perde | Fiyat Teklif Alınız

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Güneş kırıcı perde kumaşlarıdır. 

Güneş kırıcı özelliklerine sahip kumaş çeşitleri, renkleri ve kalınlıkları bulunduğu için mekanınıza uygun özellikte kumaş seçmenizde sınırsız tercihler sunar.

:

SUN SCREEN STOR PERDE

Güneş kırıcı perde kumaşlarıdır. 

Güneş ışığının aydınlatma ve ısıtma ihtiyacının yoğun olduğu, dış ve iç mekanı birbirinden ayıran ancak görüş alanını kısıtlamama özelliği olan mekanlarda tercih edilmektedir.

Transparan yapıya sahiptir ve mekanı hiçbir zaman %100 karartmaz. 

 Güneş kırıcı özelliklerine sahip kumaş çeşitleri, renkleri ve kalınlıkları bulunduğu için mekanınıza uygun özellikte kumaş seçmenizde sınırsız tercihler sunar.

Sunscreen perde kumaşının geçirgenliği %1 – %3 – %5 – %10 dur. 

Ayrıca screen delikli dokusuna rağmen içerisini göstermeme özelliğine sahip olduğundan manzaralı mekanlar için ideal bir seçenektir.

Dokusundaki cam elyafı ve PVC perdenin kapatıldığında ışığı filtre ederek ısı ve enerji tasarrufu sağlar.

Screen kumaşlarda cam elyafı dayanıklılığı arttırmakta, PVC özelliği ve apresiz oluşu temizleme kolaylığını da birlikte getirmektedir.

Sudan etkilenmez, kolay kırılmaz düz bir zeminde kolaylıkla temizlenir.

Screen stor perdelere düğmeli ve uzaktan kumandalı motorlu seçenekler uygulanabilir.

Motorun içine yerleştirildiği boruyu kendi ekseni etrafında döndürmesi ve kumaşın yukarı doğru sarılması esasına dayanan motorlu perde sistemi uzaktan kumandalı veya butonlu olarak kullanıma sunulur.

Tekli veya çoklu kumandalar mevcuttur.

PolyScreen 350 Vertisol kumaşlarının, dekoratif ve işlevsel perdeler olarak yaşam ve çalışma alanlarınızın her bölümünde kullanılan perdelerdir.

Kurumsal projelerdeki tüm perde ihtiyaçlarını, güvenli ve eko-dostu tüm uluslararası kalite sertifikalara sahip olması ile tercih sebebidir.

PolyScreen kumaş tamamen vinil kaplama Yüksek Direnç Polyesteri (HTP) silindir iplikten yapılmıştır. 

HTP çok dayanıklı, aynı zamanda esnek bir materyaldir. PolyScreen kumaşımniyet kemeri, paraşüt gibi yüksek güvenlik gerektiren ürünlerde yaygın olarak kullanılır. 

PolyScreen HTP içeriği, mükenmel iyileştirme özelliği ile kötü hava şartlarına ve mekanik darbelere karşı dayanıklı olması için geliştirilmiştir.

Diğer Kumaşalara Kıyasla Polyscreen' un Avantajları

- Enerji Tasarrufu: Isıtma (kışın) ve soğutma (yazın) enerji tüketiminde kayda değer azalma

- Görsel Konfor: Aşırı güneş ışığının verdiği rahatsızlıkta büyük azalma, mobilya ve halılarda parlamaya ve solmaya neden olan ultraviyole-rasyasyonun engeli.

- Göz Sağlığı: Rahatsız edici parlama ve yansımaların bilgisayar ve televizyon ekranlarında neden olduğu göz yorgunluğunu, baş ağrısı ve bitkinliği engeler.

- Transparanlık: Temiz ve Açık gözenekler, ışığın iç yüzeylere homojen olarak düşmesini sağlar ve içeriden dışarıya bakarkern dağılmayan düzgün bir görüntü sunar.

- Özeli Koruma: Dışarıdan içerinin görünmesini engeller ve gün boyu özelinizin korunmasını sağlar.

- Güvenlik: Perdenin dış yüzeyinin saydam olmayışı, içeride birilerinin olup olmadığının yoldan geçen yabancılar tarafından bilinmesini engeller.

- Sağlıklı Çalışma ve Yaşam Alanı: Hijyen ve kolay temizlenir; toz, polen ve bakteri tutmaz oluşu,

- Polyscreen'i kumaşın özellik bakımından avantajı sebebi ile alerji veya astım hastalıkları olan insanlar tercih edilen perdelerin başında gelmektedir.

- Estetik görünümü,kullanım kolaylığı ve temizliği ile Sun screen stor perdeler geniş alanlarda, büyük boyutlu perdelerde bile %100 boyutsal kararlılık sağlar.

- Sun Screen Stor Perdeler güneşten optimum düzeyde koruma ve istifade sağlayan, klima ve benzeri sistemlerin yükünün azaltılarak enerji tasarrufunu arttran,

-Isı kaybını engelleyen ve çalışanların verimliliğini arttıran özellikleri ile yaşam ve çalışma alanlarınıza uygulanabilen perde sistemleridir.

-Çalışma alanlarında tercih edilmesinin en önemli sebeblerinden birisi de bilgisayar ekranlarının içeriye giren ışıktan dolayı yansıma yapmasıdır.

-Sun Screen perdeler bu yansımayı ortadan kaldırdığı için çalışanların verimini arttırmakta ve gün ışığından maksimum fayda sağlamada önemli bir rol sağlamaktadır.

Yılmaz Home Collection 47 yıldır yaşam ve çalışma alanlarınızı en modern,en güzel bir şekilde yaşam ve çalışma alanlarınızı değiştirip farklı bir boyuta taşıyoruz.

Bursa Kapalı Çarşı Emirhanda 1975 yılında başlayan yolculuğumuz 47 yıldır sizlerin Değeri ve Güveni ile devam etmektedir.

Evinize veya İşyerinize ölçü ve keşif için geliyor,size ait ölçülerde Sun screen stor perdeler üretiyoruz.

Kurumsal ve Hotel projelerinde Türkiyenin her yerine ürünlerimiz ile Kaliteli işçilik,Yerinde Hızlı Kurulum ve Rekabetçi fiyatlarımız,

47 yıllık tecrübemiz ile sizlerin Değeri ve Güveni ile hizmet sağlıyoruz.

Türkiyenin her yerine Sun screen stor perdelerimizi ücretsiz kargo ile gönderiyor,Ölçü ve Montajını yerinde yapıyoruz.

Satış sonrası Yılmaz Home Collection olarak teknik destek,yedek parça,perde temizleme ve montaj desteğini sizlere 47 yıllk deneyim ve tecrübemizle sağlıyoruz.

Yılmaz Home Collection ailesi olarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunuyor,

Sun screen stor perdelerimizi,Yeni koleksiyonlarımızdan oluşan tül ve fonluk kumaşlarımızı,duvar kağıtlarımızı,döşemelik kumaşlarımızı ve aksesuar çeşitlerimizi daha yakından görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR