Silhouette Perde
Silhouette Perde

Silhouette Perde | Fiyat Teklif Alınız

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Görür görmez sizi kendine çeken asil bir güzellik Silhouette Perde

:

Siluette Perde, özel dokuma makinelerinde sık ve seyrek olarak dokunmuş kumaşların kullanıldığı,yeni ve oldukça etkileyici bir sistemdir. 

Silhouette Perde Perde de seyrek dokunmuş bölümler üst üste geldiğinde tül görünümü oluşur ve ışığı geçirir.

Silüet Perde sayesinde odanızda kontrollü bir ışık durumu söz konusu mevcuttur.

Siluette Perde diğer sistemler gibi yukarı ve aşağı hareket eder.Perde kapalı iken aradaki sık dokunmuş kumaş ile seyrek olanı üst üste gelir ve dışarıdan içeriye giren ışığı keser 

Silhouette Perde Perde tamamen kapatıldığı zaman odanızı tam anlamıyla örter.

Silüet Perde de seyrek dokunmuş bölümler üst üste geldiğinde tül görünümü oluşur ve ışığı geçirir.

Bu nedenle de Silüet perdenin diğer bir ismi tülden jaluzi perdedir diyebiliriz. 

Siluette Perde Motorlu ve manuel seçenekleriyle kullanıcılara, üretilmeye başladığından bu yana şık ve yenilikçi tarzıyla farklılık yaratmak isteyen tasarımcıların alternatifleri arasında yerini almıştır.

Silhouette Perde Modern ve şık,zarif,estetik görünümü ile yaşam ve çalışma alanlarınıza vazgeçilmez perde modelleri arasında yerini alıyor.

Yılmaz Home Collection Silüet perde modellerini yaşam ve çalışma alanlarınıza kullanım amacına en uygun olacak şekilde tasarlamaktadır.

Siluette Perdeler üretildiği zamandan bu yana yenilikçi ve farklılık oluşturmak isteyen kişiler için perde alternatifleri arasında bulunmaktadır.

Silüet perde her tarz odanıza uyum sağlayacaktır. Siluette Perdeler birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile özellikle,

Blackout Siluette Perdeler odanızı Güneş ışınlarından korumada oldukça etkili olacaktır.
 
Yılmaz Home Collection Silüet perde çeşitlerimiz her ev ve de ofis ortamına rahatlıkla uyacak tarz ve çeşitlilikte bulabileceğiniz oldukça zengin modellere sahiptir.

Siluette Perde her mekanda kullanabileceğiniz bir perde çeşididir.Oldukça fazla bulunan renk, desen ve model çeşitleri ile de yaşam ve çalışma alanlarınıza uygulayabilirsiniz.

Evinizin salonlarınızdan,oturma ve yaşam odalarınıza ,mutfağınızdan ebeveyn odanıza,çocuklarınızın odasına kadar geniş renk ve desenlere ve sahip silüet perde modelleri tercih edebilirsiniz.

Ofislerinizin havasını değiştirerek bulunduğu ortama class ve estetik bir görünüm sağlar.


Silhouette perdelerimizde motorlu ve manuel olarak iki farklı sistem bulunmaktadır.Manuel sistem el ile bir ip yardımı ile perdenizi açıp kapatabileceğiniz bir sistemdir.

Motorlu sistem ise bir uzaktan kumanda yardımı ile perdenizi açıp kapatabileceğiniz bir sistemdir olup size oldukça kullanım konforu sağlar.

Günümüzde motorlu sistemler oldukça sık kullanılmaktadır.

Somfy Motorlu kumandalı perde sistemleri  ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyum sağlar! Amacımız, sizlere verimli ve özel çözümler sunmaktır.

Yılmaz Home Colection ailesi olarak Somfy motorlarını yıllardır satışını yaparak 

Somfy Motorlarının Fransa'da tasarlanan ürünlerindeki optimum kalite, performans ve uzun ömür garantisi ile en iyi çözümleri sunarak maksimum konfor sağlar.

Yılmaz Home Collection 47 yıldır yaşam ve çalışma alanlarınızı en modern,en güzel bir şekilde yaşam ve çalışma alanlarınızı değiştirip farklı bir boyuta taşıyoruz.

Bursa Kapalı Çarşı Emirhanda 1975 yılında başlayan yolculuğumuz 47 yıldır sizlerin Değeri ve Güveni ile devam etmektedir.

Evinize veya İşyerinize ölçü ve keşif için geliyor,size ait ölçülerde Siluette Perdeler üretiyoruz.

Kurumsal ve Hotel projelerinde Türkiyenin her yerine ürünlerimiz ile Kaliteli işçilik,Yerinde Hızlı Kurulum ve Rekabetçi fiyatlarımız,

47 yıllık tecrübemiz ile sizlerin Değeri ve Güveni ile hizmet sağlıyoruz.

Türkiyenin her yerine Siluette Perdelerimizi ücretsiz kargo ile gönderiyor,Ölçü ve Montajını yerinde yapıyoruz.

Satış sonrası Yılmaz Home Collection olarak teknik destek,yedek parça,perde temizleme ve montaj desteğini sizlere 47 yıllk deneyim ve tecrübemizle sağlıyoruz.

Yılmaz Home Collection ailesi olarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunuyor,

Siluette Perdelerimizi ve yeni koleksiyonlarımızdan oluşan tül ve fonluk kumaşlarımızı,duvar kağıtlarımızı,

Döşemelik kumaşlarımızı ve aksesuar çeşitlerimizi daha yakından görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR