Trajlı Ray Sİstemleri
Trajlı Ray Sİstemleri

Trajlı Ray Sİstemleri | Fiyat Teklif Alınız

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Trajlı ray sistemleri korniş yerine tercih edebileceğiniz,klasik perde sisteminin mekanizmaya uygulanmış halidir.

Motorlu ve uzaktan kumandalı uygulamaları da mevcut olmakla birlikte, eğimli tavanlara ve duvara monte edilebilmektedir.

 

:

TRAJLI RAY SİSTEMLERİ

Trajlı ray sistemlerikorniş yerine tercih edebileceğiniz,klasik perde sisteminin mekanizmaya uygulanmış halidir.

Motorlu ve uzaktan kumandalı uygulamaları da mevcut olmakla birlikte, eğimli tavanlara ve duvara monte edilebilmektedir.

İstenilen model ve ölçüde hazırlanan perdeler ray üzerindeki rulete geçirilir.Tirajlı ray perdenizi el ile değil de ip ya da uzaktan kumanda kullanarak hareket ettirmenize olanak sağlar.

Trajlı ray sistemleri tercihinize göre perdeler ortadan ikiye ayrılıp yanlara açılacak şekilde de hazırlanabilir.

Tirajlı Ray sistemleri istenilen model ve ölçüde hazırlanır ve ray üzerindeki ruletlere geçirilir İstenilen renk ve özellikte kumaş kullanılabilir.

Manuel veya motorlu sistemde perdeler tercihe göre ortadan ya da sağa sola açılabilecek şekilde hazırlanır.Korniş sistemine benzer.Dalgalı ve düz olarak üretilir.
 
TRAJLI RAY PERDE

Doğru perdeleri bulmak, pencereleri perdelerle süslemenin sadece ilk adımıdır.Ayrıca,perdelerinizi yaşam ve çalışma alanlarınıza nasıl asacağınıza da karar vermelisiniz.

Tirajlı perde rayları birçok uygulama için ideal bir çözümdür ve geleneksel perde çubuklarına bir alternatif sağlar.

Kendinizi perdelerinizi günde birkaç kez açıp kaparken bulursanız,bu çözüm tam size göre,çoğu kişi,standart çubuklar kadar yaygın olmadıkları için perde raylarına ve perde raylarına aşina değildir.

Trajlı ray Perde rayları, perdelerin kolayca kaydırılıp açılıp kapanmasını sağlar.

Bu soru ve cevap kılavuzu, rayları ve rayları tanıtmayı,odanız için doğru olup olmadıklarını belirlemenize yardımcı olmayı ve pencereleriniz için en iyi seçeneği seçmeyi amaçlamaktadır.

TRAJLI MOTORLU PERDE RAYI

Klasik perde kullananlar için mekanizmalı alternatif olan tirajlı motorlu perde rayı,uzaktan kumanda,akıllı telefonlar ve tablet gibi cihazlarla kontrol edilebilmektedir.

Trajlı ray sistemleri öncelikle ters, çift, tek ya da ortada toplama özelliğiyle birlikte kullanılabilir.

Farklı perde sistemlerini bir araya getiren bu ray türünde talebinize bağlı olarak uzaktan kumandalı ve motorlu uygulamalar kullanabilirsiniz.

Duvarlara, tavana ya da eğimli alanlarda rahatlıkla uygulanabilen trajlı ray, motor veya iple de çalıştırılabilmektedir.

Evlerimizde,otellerde otomasyon sistemleriyle kullanılabilen bu ürünlerin en önemli özelliği sessiz çalşması ve sizlere konfor sağlaması.

Öncelikle ray üzerinde asılı olan kumaşa ilk olarak el ile hareket verildiği zaman kumandaya gerek kalmadan kullanım gerçekleştirilebilir.

Yani dokunmatik kumanda sistemleriyle desteklenmektedir. Bununla birlikte elektrik kesintilerinde manuel kullanım yapılabilir.

Aslında tirajlı motorlu perde rayı uygulamasının en sevilen özelliği, sessiz bir tasarıma sahip olmasıdır.

Motoru oldukça sessiz olduğundan çok düşük bir ses değerine sahiptir.

TRAJLI SOMFY MOTORLU PERDELER 

Somfy Trajlı ray perde motorları ile evlerde estetik ve konfor bir araya geliyor.Montajı kolay, sessiz çalışan perde motorları sayesinde kumandaya bir dokunuşla perdeler açılıp kapatılabiliyor.

Böylece evinizin dekorasyonundan ödün vermeden daha konforlu bir hayata adım atmak mümkün oluyor.

Trajlı Motorlu Perdeler Somfy ve Kumandaları

-Perdelerinizin yana doğru açılmasını sağlayan trajlı motorlu perde sistemleri somfy perdelerinizi kontrol etmenize olanak sağlayan uzaktan kumanda,

Duvar düğmesi,merkezi kontrol sağlayan Uzaktan kumandalı merkezi sistem ev otomasyonu kutusu ile kontrol etmenizi sağlarlar.

Uzaktan kumandalı merkezi sistem, evinizin keyfini tam anlamıyla çıkarmanızı sağlar.

Huzur ve konfor için yalnızca bir uzaktan kumanda veya basit bir akıllı telefona ihtiyacınız var.

Somfy Motorlu kumandalı perde sistemleri  ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyum sağlar! Amacımız, sizlere verimli ve özel çözümler sunmaktır.

TRAJLI RAY PERDE FİYATLARI

Yılmaz Home Colection ailesi olarak Somfy motorlarını yıllardır satışını yaparak 

Somfy Motorlarının Fransa'da tasarlanan ürünlerindeki optimum kalite, performans ve uzun ömür garantisi ile en iyi çözümleri sunarak maksimum konfor sağlar.

Yılmaz Home Collection 47 yıldır yaşam ve çalışma alanlarınızı en modern,en güzel bir şekilde yaşam ve çalışma alanlarınızı değiştirip farklı bir boyuta taşıyoruz.

Bursa Kapalı Çarşı Emirhanda 1975 yılında başlayan yolculuğumuz 47 yıldır sizlerin Değeri ve Güveni ile devam etmektedir.

Evinize veya İşyerinize ölçü ve keşif için geliyor,size ait ölçülerde Sun screen stor perdeler üretiyoruz.

Kurumsal ve Hotel projelerinde Türkiyenin her yerine ürünlerimiz ile Kaliteli işçilik,Yerinde Hızlı Kurulum ve Rekabetçi fiyatlarımız,

47 yıllık tecrübemiz ile sizlerin Değeri ve Güveni ile hizmet sağlıyoruz.

Türkiyenin her yerine tirajlı ray perdelerimizi,motorlu kumandalı perde sistemlerimizi ücretsiz kargo ile gönderiyor,Ölçü ve Montajını yerinde yapıyoruz.

Tirajlı Ray perdelerinizin Satış sonrası Yılmaz Home Collection olarak teknik destek,yedek parça,perde temizleme ve montaj desteğini sizlere 47 yıllk deneyim ve tecrübemizle sağlıyoruz.

Yılmaz Home Collection ailesi olarak motorlu trajlı ray en ucuz,en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunuyor,

Tirajlı perde sistemlerimizi Motorlu Somfy Kumandalı perdelerimizi,Yeni koleksiyonlarımızdan oluşan tül ve fonluk kumaşlarımızı,duvar kağıtlarımızı,

Döşemelik kumaşlarımızı ve aksesuar çeşitlerimizi daha yakından görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR