Winter Garden Perde
Winter Garden Perde

Winter Garden Perde | Fiyat Teklif Alınız

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

WinterGarden (Kış Bahçesi) sistemi ile kışın kullanılamayan alanları kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanılmayan alanlar cam kış bahçesi haline dönüşebilir.

:
WİNTER GARDEN 
WinterGarden (Kış Bahçesi) sistemi ile kışın kullanılamayan alanları kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanılmayan alanlar cam kış bahçesi haline dönüşebilir.
Kış bahçesi perdesi, kış bahçelerinin tavan ve yan çephelerinin perdelenmesinde, dekorasyonunda kullanılan perde sistemleridir.
Alanların kışın ya da yağışlı havalarda da kullanımda olabilmesi açısndan son yıllarda, restorant, cafeterya, otel, konut ve villa, iş merkezi, fabrika bahçelerinin ve çatı katlarının mevsimlere uygun şekilde dönüştürülebilmesini sağlayan mekanik sistemlere kış bahçesi denmektedir.
Cam ve profillerden oluşturulan kış bahçelerinin dekoratif, estetik açıdan vazgeçilmesi ise kış bahçesi perdeleridir.
Kış bahçesinde kullanılacak perdenin seçiminde müşterinin tercihinin yanı sıra, estetik, filtreleme ve gölgeleme, uygulama alanının uygunluğuna göre hangi sistemin kullanılacağına karar verilir.
Kış bahçelerinde genellikle Sunscreen, silverscreen, blackout, plise ve duette perde kullanılmaktadır.
Camların içeri aldığı ısı ve ışıktan kurtulmanın tek yolu kış bahçesi perdesi yaparak ortamı korumaktan geçer.
Yiyecek ve eğlence sektöründe sıklıkla uygulanan sistem ile kış aylarında da yazın olduğu gibi doğa ile iç içe olabilirsiniz.
Kış bahçeleri yaz aylarında tamamen açılır ve bahçeniz ile bir bütünlük sağlar.
Tavanı da cam olan kış bahçeleri veya açılabilir çatılı mekânlar perde ile korunabilir.
Tavan perdesi şeklinde tasarlanan ve kışın ısının korunmasını, yazın ise sıcağın içeri girmesini engelleyen sistemler motorlu yöntemlerle kumanda ile çalışır.
Büyük metrekareli alanlarda uygulanan kış bahçelerinin tavanları mutlaka perde ile kapanmalıdır.
Kış bahçesi perdesi screen, blackout veya fiberglass kumaş seceneklerine uygulamalar yapılabilir.
Kış bahçesi perdeleri mimari ve estetik açıdan seçilebileceği gibi bazı teknik gereksinimlere görede projelendirilmektedir.
Genel olarak erişimi kolay olmayacağı için kış bahçesi perdelerinde motorlu perde kullanmak hem kolay kontrolü hem de konforu beraberinde getirmektedir.
KIŞ BAHÇENİZDE MOTORLU PERDE TERCİH ETMENİZİN İÇİN 3 NEDEN
Kolay Kontrol
Kış bahçenizdeki Somfy'nin akıllı ev çözümleri sayesinde telefonunuza bir dokunuşla ya da sesli komut ile kolayca kontrol edebilir,
Programlayacağınız senaryolarla otomatik olarak çalışmalarını sağlayabilirsiniz.
Konforlu bir iç mekan
Kış aylarında, güneş sensörü sayesinde, akıllı panjurlar güneş çıktığında otomatik olarak açılarak kış bahçenize güneş ışınlarının girmesini ve ısınmasını sağlar.
Yaz aylarında ise, tam tersine güneşin içeriyi aşırı ısıtmasını önlemek için otomatik olarak kapanarak kış bahçenizin serin kalmasını sağlar.
Güvenlik
Kış bahçenizin hırsızlığa karşı yeterince korunaklı olmadığını mı düşünüyorsunuz?
Somfy'nin motorlu panjur ve stor sistemleri, aydınlatma çözümleri ve güvenlik çözümleri ile kış bahçenizi daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.
İzinsiz bir giriş yapılmaya çalışıldığında alarm aktive olur, ışıklar yanar ve panjurlar otomatik olarak kapanır. Bu da davetsiz misafirleri caydırarak kaçırır.
WİNTER GARDEN FİYATLARI
Bursa Kapalı Çarşı Emirhandanda 1975 yılında başlayan yolculuğumuz 47 yıldır sizlerin değeri ve güveni ile devam etmektedir.
Sizden aldığımız bu güvenle 47 yıldır yolumuza devam ederek,yaşam ve çalışma alanlarınızda ve projelerde en iyi kalite,en uygun fiyatlarımız ile 
Winter Garden Perdelerinizi üretiyor,Türkiyenin her yerine hizmet vermeye devam ediyoruz.
Satış sonrası Yılmaz Home Collection olarak teknik destek,yedek parça,perde temizleme ve montaj desteğini ekibimizle sağlıyoruz.
Müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş olarak satışını gerçekleştirmiş olduğumuz zip perde,perde,duvar kağıdı,döşemelik kumaş ve aksesuarlarımızla,en uygun kalite,en iyifiyat
Perde modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Perdelerimizi ve birbirinden güzel tül ve fonluk kumaşlarımızı,duvar kağıdı koleksiyonlarımızı,döşemelik kumaşlarımızı daha yakından görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR