Zip Perde
Zip Perde

Zip Perde | Fiyat Teklif Alınız

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Zip Perdenin Adresi Yılmaz Home Collection 

47 Yıldır Sizin Değeriniz ve Güveniniz ile Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

:
ZİP PERDE
Zip perde önceliği güneş kontrolünü sağlamak olan,yaşam ve çalışma alanlarınızı güneşin aşırı ısı ve ışık etkisinden kurtaran,
Aynı zamanda görüntüyü kesmeyen,rüzgar ve yağmurdan etkilenmeyen bir dış cephe perdesidir.Zip perdenin en çok tercih edilme sebeblerinden biride kullanım kolaylığı
Sağlam,dayanıklı,rüzgar ve yağmura karşı etkili olması,estetik duruşu konfor,kullanım kolaylığı ile yaşam ve çalışma alanlarınızın ayrılmaz bir parçası olacağını biliyoruz.
Zip perde (Sun Zip) aynı zamanda mikro hava gözenekleri sayesinde iç mekan iklimlendirilmesine de yardımcı olur.
Zip perde tüm yapıyı iki taraftaki kanallardan sıkıca tutan simetrik fermuarla çözüme uygun kumaşın birleşimi sonucu kumaşın gergin durması prensibine dayanmaktadır.
Zip Perde Çeşitleri ve Kullanım Alanları En dayanıklı ithal kumaşların bir araya getirilmesiyle üretilen zip perde modelleri otellerde, cafelerde, restaurantlarda ve terasların 
Yanı sıra yaşam alanlarımızın balkonlarında kış bahçelerinde ve tavan sistemlerinde kullanılan perdelerdir.
Zip perde artık son teknoloji sık ipliklerden dokunmuş UV standartlarının en üstüne çıkmış Sergei Ferrari zip perde kumaşı sayesinde müşterilerine konforu ve tüm olumsuz hava şartlarında dahi kullanıcılarına keyfi yaşatan zip perde modelleridir.
Bu da aynı zamanda sağlam, sabit ve gergin bir kumaş kullanımı için olanak sağlamaktadır. Ağırlık çubuğu contası, yaylar ve dişli kontrolleri ile yarı otomatik kilitleme kullanarak daha geniş açıklıklar üzerinde düz olmayan zeminlerde daha fazla kapsama sağlar.
Somfy, Becker marka motorlarıyla kumandası sayesinde güneşe hükmedebilirsiniz.Pergola perdesi olarak da kullanılan dış mekan güneşlikleri her koşulda kullanılabilmektedir.
Dış mekanda misafirlerinizi ağırlamaktan keyif alıyorsanız,zip perde sizin için idealdir.Bunlar pergolalar, verandalar ve balkonlar için ideal bir modern perde sistemidir, 
Çünkü onlar sadece güneşe değil aynı zamanda rüzgar, yağmur ve böceklere karşı da koruma sağlayan, açık havada kapalı alana dönüştürülebilir.
ZİP PERDE
ip perdelerde uygun fiyat garantisi ve ücretsiz keşif hizmetleriyle bütçe dostu, aynı zamanda müşteri odaklı fiyatlandırma ve kaliteyi hedeflemektedir.
Ayrıca özel yapısı sayesinde zip perdeler,yaşam ve çalışma alanlarında güneş ışınlarının verimli kullanılmasına yardımcı olup en fazla enerji tasarrufu yapılmasını sağlayan fiyat/performans ürünleridir.
Zip Perde Fiyatları 
Bursa Kapalı Çarşı Emirhandanda 1975 yılında başlayan yolculuğumuz 47 yıldır sizlerin değeri ve güveni ile devam etmektedir.
Sizden aldığımız bu güvenle 47 yıldır yolumuza devam ederek,yaşam ve çalışma alanlarınızda ve projelerde en iyi kalite,en uygun fiyatlarımız ile 
Zip Perdeleri üretiyor,Türkiyenin her yerine hizmet vermeye devam ediyoruz.
Satış sonrası Yılmaz Home Collection olarak teknik destek,yedek parça,perde temizleme ve montaj desteğini ekibimizle sağlıyoruz.
Müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş olarak satışını gerçekleştirmiş olduğumuz zip perde,perde,duvar kağıdı,döşemelik kumaş ve aksesuarlarımızla,en uygun kalite,en iyifiyat
Perde modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Perdelerimizi ve birbirinden güzel tül ve fonluk kumaşlarımızı,duvar kağıdı koleksiyonlarımızı,döşemelik kumaşlarımızı daha yakından görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR